Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu

YÜKSEK GERİLİM İŞLETME SORUMLULUĞU

İşletme sorumluluğu, işletmede güvenlik önlemlerinin alınması, ortaya çıkan arızalarda yapılacak müdahalelere nezaret edilmesi ve gerekli manevraların yapılması, sorumlulukları ile ilgili konularda işletme sahibine rapor verilmesi, gerekli test ve bakımlarının yaptırılması, gerekli iş güvenlik malzemelerinin tesiste bulundurulmasının sağlanması hizmetleri başta olmak üzere “EMO Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu Yönetmeliği” kapsamında ayrıntılı olarak tanımlanan tüm görevleri kapsar.

Yüksek gerilim işletme sorumluluğu ücreti aşağıdaki tabloda belirtilen “Elektrik Mühendisleri Odası 2019 yılı en az ücret tanımları” uyarınca belirlenmektedir. Aşağıdaki teklif formunu doldurarak teklif alabilirsiniz.

Ayrıca SmartPower uzaktan kompanzasyon takip hizmeti,  ücretsiz sunulmaktadır. SmartPower Enerji İzleme Sistemi sayesinde kompanzasyon sistemi bulunan tüm işletmelerin enerji değerleri  ve cezaya girip girmediğini on-line olarak takip edilerek anında müdahale edilebilmektedir.

Trafo merkezinde bulunan tüm topraklama noktalarının ölçümü ve raporlandırılması ücretsiz olarak yapılmaktadır. İşletmenin trafo merkezi dışında yapılacak olan topraklama ölçümleri ve tesisat kontrollerinde en düşük fiyat garantisi veriyoruz.