Uzaktan Kompanzasyon Takip Sistemi

Uzaktan Kompanzasyon Takip Sistemi

Bakım antlaşmasının yapıldığı tarihten itibaren aboneye Reaktif ve Kapastif güç bedelinin ödenmemesini sağlayarak, ceza gelmesi durumunda tahakkuk eden cezayı biz ödüyoruz

SmartPower Enerji İzleme Sistemi sayesinde kompanzasyon sistemi bulunan tüm işletmelerin enerji değerleri  ve cezaya girip girmediğini on-line olarak takip edilerek anında müdahale edilebilmektedir.

Smart Power uzaktan kompanzasyon takip sistemi nedir ?

SmartPower sistemleri, işletmelerin enerji tüketimlerinin ve kompanzasyon sistemlerinin çalışma performanslarının takip edilebilmesi için geliştirilmiş, kullanımı oldukça basit, web tabanlı bir sistemdir. Enerji verimliliğinin giderek daha fazla önem kazanması ve kompanzasyon uygulamasını güçleştiren dengesiz ve hızlı yük profilinin işletmelerde yaygın bir hale gelmesi, işletmeleri enerji tüketimlerini takip etmeye yöneltmektedir. SmartPower Uzaktan Takip Sistemleri bu ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak, kullanıcının kolay bir şekilde sisteme ulaşabileceği ve gerekli tüm bilgilere rahatça erişebileceği bir şekilde tasarlanmıştır. SmartPower Enerji İzleme Sistemi sayesinde kompanzasyon sisteminden sorumlu olduğunuz tüm işletmelerin enerji değerlerini ve cezaya girip girmediğini on-line olarak takip edebilirsiniz. Bu sayede her bir işletmeye gitmekten kaynaklanan zaman ve para kaybından kurtulmuş olursunuz. İşletmeler hem Smart SVC röle üzerinden, hem işletme sayacından, hem de her ikisinden aynı anda takip edilebilmektedir.